Medical Park Çanakkale Hastanesi, Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Cabir Alan’ı kadrosuna kattı. Prof. Dr. Alan, hastanede hasta kabulüne başladı.

Üroloji dalında akademik çalışmalara imza atan ve birçok tıbbi ilgi alanı bulunan Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Cabir Alan, Medical Park Çanakkale Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. Medical Park Çanakkale ailesine katılmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Prof. Dr. Cabir Alan, “Türkiye’nin en yaygın sağlık gruplarından Medical Park’ta hastalarımı tedavi edeceğim için çok mutluyum. Her hekim gibi ben de hastalarımın şifa bulduğunu gördükçe mutlu oluyorum. Daha önceki görev yerlerimde olduğu gibi Medical Park Çanakkale Hastanesi’nde de hastalarımın şifa bulması için tüm bilgi birikimimi ve tecrübelerimi kullanacağım” dedi.
Prof. Dr. Cabir Alan’ın hasta kabulüne başlaması ile ilgili düşüncelerini dile getiren Medical Park Çanakkale Hastanesi Genel Müdürü Erkan Erdem ise “Cabir Bey çok başarılı ve kıymetli bir hekim. Kendisinin hastanemizde misafirlerimizi tedavi edecek olması, herkese kalite sağlık hizmeti sunmayı hedeflemiş olan Medical Park Çanakkale Hastanesi için çok önemli” ifadelerini kullandı.

Akademik alanda birçok çalışması olan ve organ nakli gibi konularda da başarılı operasyonlara imza atan Prof. Dr. Cabir Alan’ın tıbbi ilgi alanları arasında ileri laparoskopik girişimler ve robotik cerrahi, böbrek nakli, prostat kanseri cerrahisi, böbrek taşı tedavileri, erkek cinsel sağlığı, prostat ameliyatları, ürolojik kanser cerrahileri, kısırlık tedavisi, çocuk ürolojisi ve idrar kaçırma tedavileri bulunuyor.

Haber Merkezi