Katılımın yoğun olduğu bisiklet turunda öğrenciler Gelecek yüz yıla pedal çevirdi.29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Yılı Kutlama Programı çerçevesinde Ayvacık İlçesinde ‘100.Yıla Pedal At’ sloganı ile Bisiklet turu etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe Ayvacık Kaymakamı Salih Sak, Belediye Başkanı Mesut Bayram, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Atatürk Kültür Parkından start alan öğrenciler turu tamamlayarak yine Atatürk Kültür Parkına ulaştılar. Tur sonunda gerçekleştirilen çekiliş ile şanslı öğrencilere bisiklet hediye edildi.
Haber Merkezi