Çanakkale’de Okçuluğa, ODAŞ Desteği sürüyor. Elde ettiği başarıları ile adı ezber edilen Dünya şampiyonu Mete Gazoz’ un izinden yürümek isteyen gençlerin önünü; Enerji ve madencilik sektörlerinde lider şirket topluluklarından biri olan ODAŞ açmak için kolları sıvadı.

 ODAŞ,  OKÇULUĞA İLGİ DUYAN GENÇLERİN YANINDA YER ALDI…

 Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü’nün bu yıl ki ana sponsoru da olan ODAŞ, genç yeteneklere odaklandı. Çanakkaleli genç yetenekleri desteklemek için önemli bir karara imza attı.

 ODAŞ enerji ve madencilik alanında faaliyetlerini başarıyla sürdürürken; gençlere de güç katmak, onların yollarını aydınlatarak geleceğe güvenle bakmalarını sağlamak amacıyla; Çanakkale’de gençlerin okçuluk sporunda başarılara imza atabilmeleri için gerekli desteği sürdürme kararını yenilediği öğrenildi.

 Alınan bilgiye göre; ODAŞ,  Okçuluk sporunun gelişimi ve genç yeteneklerin desteklenmesi amacıyla bu yıl da Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü'nün ana sponsoru oldu.

 Sponsorluk kapsamında ODAŞ’ ın, hem okçuluk sporunun ülkemizde gelişimine, hem de genç yeteneklerin bu alanda çalışmalarına katkıda bulunmayı sürdüreceği bildirildi.

Şirket yetkilileri; “sosyal fayda odaklı çalışmalara devam” diyerek, Okçuluk sporunun gelişmesine katkı sunmaya devam edileceği sinyalini verdi.

 ÜÇ KELİMEDE, OKÇULUK;

Sabır, Disiplin, Konsantrasyon”

 

ODAŞ, genç yeteneklerin sabır, disiplin, konsantrasyon, odaklanma ve özgüven gelişimini destekleyen okçuluk sporunu daha geniş kitlelere yaymak amacıyla 2023-2024 sezonunda da Çanakkale Okçuluk Spor Kulübü’nün ana sponsoru olduğunu duyurdu.

 Çanakkale’de 200 öğrencisi bulunan kulüp, geçtiğimiz yıl 16 turnuvaya katılım göstermişti.

 Kulübün Sponsorluğu kapsamında, ODAŞ; kulüp formaları, turnuvalar ve etkinliklerde sporun ülkemizde yeniden yaygınlaştırılması için adeta seferberlik ilan etti.

 Çanakkale Okçuluk Kulübü, 2014 yılından bu yana Çanakkale şehrindeki en yetenekli sporcuları keşfetme ve onların sahip oldukları potansiyeli en üst düzeye çıkarma misyonunu sürdürmede gösterdiği çabası  ile biliniyor.,

 Kulüp, sadece atletik yeteneklerini geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda sporun saha içi ve saha dışındaki yönlerini kavramalarını sağlayarak sporcularına sportmenlik, takım çalışması ve sadakat gibi değerleri aşılıyor. 

 “Genç Yeteneklere, Tam Destek, Hep Destek ”.

 ODAŞ Strateji Başkanı, Caner Demirayak konuya ilişkin yaptığı açıklamasında:

“Güçlü yarınlar için gençlerimizin gelişimine önem veriyoruz. Okçuluk Spor Kulübü’ne olan bu desteğimiz sporun sadece bir aktivite olmanın ötesinde, bir birleştirici gücü, bir yaşam tarzı ve karakter gelişimi aracı olduğuna inanıyor olmamızdan kaynaklanıyor. ODAŞ olarak bu iş birliği ile okçuluk sporunun yaygınlaştırılması ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen genç yeteneklerin desteklenmesine büyük önem veriyoruz. Desteğimiz ile Çanakkale Okçuluk Kulübü’nün bu önemli misyonunu sürdürmeye devam edeceğine yürekten inanıyor ve birlikte geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için heyecanlanıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Haber Merkezi