Önceki gün vefat eden Kıbrıs Gazisi Ramazan Kapucuoğlu için cenaze töerni düzenlendi. Bayramiç'ye hayata gözlerini yuman Gazi için düzenlenen cenaze merasimine Bayramiç aymakamı Alper Taş, Gazinin yakınları, ve çok sayır-da vatandaş katıldı. Çarşı camiinde gerçekleştirilen cenaze töreni öncesi aile taziyeleri kabul etti. Taziyelerin ardından ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Merhum Gazi dualarla son yolculuğuna uğurlandı.
Haber Merkezi