Vali İlhami Aktaş, köy ziyaretleri kapsamında Çanakkale merkez ilçe köylerinden Akçeşme, Akçapınar, Civler, Gökçalı ve Dümrek köylerini ziyaret etti.
 
İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Karadağ ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer’in de bulunduğu ziyaretlerde Vali İlhami Aktaş, Akçeşme Köyü Muhtarı Engin Çetin, Akçapınar Köyü Muhtarı Ömer Kaya, Civler Köyü Muhtarı Kazım Topal, Gökçalı Köyü Muhtarı Ramazan Gören ve Dümrek Köyü Muhtarı Abdülkerim Yavuz ile bir araya gelerek köylerin genel durumları ve sorunları hakkında istişarelerde bulundu.
 
 
Köy sakinleri bir süre görüşüp sohbet eden Vali İlhami Aktaş, vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek, yetkililere sorun ve taleplerin çözüme kavuşturulması için gerekli çalışmaların başlatılması talimatını verdi. Köylerin temel ihtiyacı olan hizmetlerinin tamamlanmasına yönelik yürütülen çalışmalara aralıksız devam edildiğini belirten Vali İlhami Aktaş, misafirperverliklerinden dolayı köy sakinlerine teşekkür etti. Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını dile getiren vatandaşlar, köylerinin sorun ve taleplerine dinleyip gösterdikleri ilgiden dolayı Vali İlhami Aktaş’a teşekkür ettiler.
 
 
 


Kaynak: Haber Merkezi