Vali İlhami Aktaş, İçişleri Bakanlığının 29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında tam kapanma tedbirleri genelgesi kapsamında ilçe kaymakamları ile video konferans sistemi üzerinden bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 
Valilik 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcıları Ali Muhiddin Varol, Hakkı Uzun, Abdullah Köklü ve kaymakam adayları katılım sağlarken ilçe kaymakamları da video konferans sistemi üzerinden katıldılar. Toplantıda; İçişleri Bakanlığının 29 Nisan 17 Mayıs tarihleri arasında tam kapanma tedbirleri genelgesi kapsamında izlenecek çalışma planı, ülke geneliyle birlikte ilimizde de pozitif vaka ve temaslı sayısında yaşanan hızlı yükselişi durdurmak için alınması gereken tedbirler, tam kapanma genelgesi kapsamında il genelinde koronavirüs ile mücadelede vakaların azaltılması için alınacak tedbirler ve dinamik denetim süreçleri görüşüldü.
 
Vali İlhami Aktaş, 29 Nisan 17 Mayıs tarihleri arasında tam kapanma tedbirleri genelgesi kapsamında izlenecek çalışma planında herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi ve denetimlerin titizlikle devam ettirilmesi talimatını verdi.


Kaynak: Haber Merkezi