AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ile birlikte 22 Eylül Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti.
 
Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Turan “AK Partili belediyelerimizin yatırımları ve hizmetleri vatandaşlarımız için son sürat devam ediyor. AK Parti, Türkiye siyasetine  ‘artık laf değil, icraat zamanı’ anlayışını getiren bir partidir. Belediyemizin yaptığı 22 Eylül Sosyal Tesisleri Ezineli hemşehrilerimiz için bir nefes olacak.” dedi.
 
Turan, “Bu tip sosyal tesislerimiz ve parklarımız vatandaşlarımız için rahat nefes alabilecekleri, eşleri ve dostlarıyla vakit geçirebilecekleri, çocukların oyun oynayabilecekleri alanlarımız. 40 tane güvenlik kamerasının olduğu tesisimiz; dinlenme alanları, kafe, oyun alanı, mesire alanı, kamelya, mangal sahası, amfi tiyatro ve basketbol sahası ile birlikte hizmet verecek. Başta Belediye Başkanımız Güray Yüksel olmak üzere, bu projede emeği geçenlere Ezineli hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Ezine Belediyesi 22 Eylül Sosyal Tesisleri Ezineli hemşehrilerimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
 


Kaynak: Haber Merkezi