LÖSEV- Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, çocukların yeni yıla umut ve sevinçle girmesi için gıda, giyim, oyuncak ve nakit yardımlarını artırdı. Türkiye çapında hastanelerde yatan, tedavisi devam eden çocukları ziyaret ederek onlara yeni yıl hediyelerini ulaştırıyor. Başta Ankara Merkez olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında yeni yıl kutlamaları düzenleyerek çocukları mutlu etmeye devam eden Vakıf, Türkiye’nin birçok ilindeki Lösemi ve Kanser ile mücadele eden minikleri de unutmadı.

 

Bursa’da Yeni Yıla LÖSEV ile Merhaba!

 

LÖSEV’in öncülüğünde yeni yıl kutlamaları Bursa Montania Special Class Hotel’de gerçekleştirildi. Gönüllüler lösemi ve kanser hastası çocuklar için masal kahramanları oldu. Müzikli eğlence programı eşliğinde neşe ile yeni yıldan sağlık dileyen çocukların mutluluğu katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı. Yeni yıla umutla birlikte merhaba diyen lösemili çocuklar dans edip şarkılar söyledi.

 

LÖSEV Çocukların Manevi Anlamda da Yanında

Kurulduğu ilk yıllarda Lösemili Çocukların yaşadığı zorluklara karşı mücadele eden LÖSEV,  uzun süredir tüm kanser hastalarına da maddi, ayni ve sosyal desteklerini ulaştırıyor. 25 yıl önce lösemili çocukların tedaviye ulaşmasındaki zorluklara karşı kurulan LÖSEV, bugün aldığı bağışlarla lösemili çocukların yanı sıra tüm kanser hastalarının aile boyu yardımına koşuyor. Doktorlar tedavi sürecinde moral çok önemli diyor, bu görüşe bağlı LÖSEV aile kavramı ile sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da hastaların yanında.

 

Destek olmak isteyen herkes ofislerin bulunduğu illerde (Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Samsun) ofislere giderek, 0312 447 0660 numaralı telefonu arayarak ya da tek tıkla kolayca www.losev.org.tr adresinden LÖSEV’ destekte bulunabiliyor.

 

Haber Merkezi