Çanakkale’nin en büyük Mahallesi olan Barbaros Mahallesinde  Muhtarla aday olan  Sezgin Özkan,  hem esnaf hem de vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.  Mahalle için projelerini aktaran ve destek isteyen Muhtar Adayı Sezgin Özkan seçimin son gününe  kadar  ziyaretlerini sürdüreceğini dile getirdi.

 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde Barbaros Mahallesine Muhtar adayı olduğunu açıkladığı günden beri mahalleyi karış karış gezerek çalışmalarını aktarıyor. Ev, kahvehane, kafe, pastane, lokanta demeden hem esnaf hem de vatandaşlarla bir araya gelen Muhtar Adayı Sezgin Özken  ziyaretlerini sürdürüyor.     31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Muhtar adayı olan Özkan, gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Barbaros Mahallesinde bulunan ve elektrik işleri ile hizmet veren Bertu Elektrik  ve Kamuran Elektrik isimli işyerlerini ziyaret etti. Bertu elektrik sahibi Hasan Bayram  ile bir süre sohbet eden Barbaros Mahallesi Muhtar adayı Sezgin Özkan diğer esnaf ziyaretlerinde olduğu gibi sorunları dinledi. Özkan belirli aralıklar ile Barbaros mahallesi esnaf ziyaretlerini sürdürecek. Sanayi sitesi esnafını da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Özkan ziyaretlerinde sorunları dinliyor. Kendi ve ekibinin tespit ettiği sorunları ve çözüm önerilerini sunuyor. Özkan hem mahalle sakinlerini ziyaretlerinde hem de esnaf ziyaretlerinde projelerini anlatıp destek istiyor.

 Çanakkale’de 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerinde ilk adaylığını açıklayan isim olan Barbaros Mahallesi Muhtar Adayı Sezgin Özkan seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken yaptığı ziyaretler kadar kendi işletme sahibi olduğu erkek Kuöförün de ziyaretçilerini ağırlıyor. Uzun yıllar dır Barbaros mahallesinde sürdürdüğü mesleği nedeni ile geniş bir çevreye Sahip olan Barbaros Mahallesi Muhtar Adayı Sezgin Özkan’ın son ziyaretçileri HAK iş ve ÖZ büro İş Çanakkale İl Başkanı Hakan Karadeniz  ve ÖZ büro İş Çanakkale İl Başkan yardımcısı Barış Akan oldu. Karadeniz ve Akan ziyaretlerinde Özkan’a seçimlerde başarılar diledi.

Ziyaret ve Çalışmalarına ilişkin bir açıklama yapan  Muhtar Adayı Sezgin Özkan  “Barbaros Mahallesi Muhtar adayı olarak seçim çalışmalarına muhtar aza adaylarım ile birlikte devam ediyoruz.31 Mart 2024 seçimlerinin yapılmasına 5 ay olsa da seçim dönemine kadar ulaşmamız gereken projelerimizi anlatmamız gereken çok sayıda seçmenimiz var. Bu nedenle de ben ve aza arkadaşların seçim çalışmaların erken start verdik. Bulabildiğim her fırsatta Barbaros mahallesi sakinleri ve esnafları ile bir araya gelip hem sorunlarını dinliyorum hem de projelerimizi anlatıp destek istiyorum.  Seçim çalışmaları kapsamında Barbaros Mahallesinde bulunan Kıraathane esnafları,  Kıraathanelerde bulunan mahalle sakinlerimizi ve  Sanayi Sitesi esnaflarının bir bölümünü ziyaret ettim. Esnaflarımın ile oturup sorunlarını ve Barbaros Mahallesi’nin kronikleşmiş sorunlarını konuştuk. Esnaf ziyaretlerimde  Barbaros Mahallesinin kronikleşen sorunlarının çözümü için oluşturduğumuz projeleri anlatma fırsatı buluyorum. Tabi esnafının sorunlarını da bu ziyaretlerde öğrenme fırsatı yakaladım. Seçim ziyaretlerine hem sanayi sitesinde hem de Barbaros mahallesinde bulunan esnafları ziyaret ederek devam ediyorum. Seçim gününe kadar çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz. Ben ve aza arkadaşlarımın amacı 31 Mart seçimlerinde görece gelerek Barbaros Mahallesin sakinleri ve esnaflarının sorunlarını tek tek çözüme kovuşturmak. Çünkü Barbaros mahallesini seviyoruz ve Barbaros mahallesinin daha güzel olması içinde projelerimizi hazırladık. Seçim çalışmaları boyunca da bu projelerimizi anlatıp Barbaros mahallesi sakinlerinden destek istemeye devam edeceğiz” dedi.

 Şerife Erdem