Çan Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu Fen Lisesi Yurdunda incelemelerde bulundu. İncelemeler esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Fuat Kılıçaslan, Şube Müdürleri, Okul Müdürü ve Yurt Yönetimi hazır bulundu. Kaymakam Nebioğlu, yurtta sosyal ve fiziki alanlarında inceleme yaptıktan sonra yurtta kalan öğrencilerin öğle yemeklerine misafir oldu. Öğrenciler ile sohbet eden Kaymakam Dr. Emre Nebioğlu yurt ile ilgili öğrencilerin taleplerini dinledi.
Haber Merkezi