Vali İlhami Aktaş Çanakkale Merkezde yapımı devam eden projelere yönelik gerçekleştirdiği inceleme gezileri kapsamında  geçtiğimiz aylarda yıkım ı tamamlanan ve temel atma aşamasına gelen  Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yeni hizmet binası ve Gazi Ortaokulu inşaat alanlarında incelemelerde bulundu.
Kamu binaları, okullar ve daha bir çok yapının yenilenmesi ve yeniden yapılması çalışmaları devam ederken il merkezinde de bir çok proje hayata geçiriliyor. Yapılan çalışmaları yerinde görmek ve bilgi almak amacı ile Vali İlhami Aktaş inşaat alanlarına inceleme gezisi düzenliyor.  Vali İlhami Aktaş gerçekleştirdiği gezi kapsamında ilk olarak Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.  Aktaş, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapımında gelinen son durum hakkında  Erdem Karadağ’dan bilgi aldı.  Tarım ve Orman İl Müdürlüğü yeni hizmet binası yapım çalışmalarında emeği geçen herkese kolaylıklar dileyen Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale’ye hayırlı olması temennisinde bulundu. Ardından Tarım ve Orman İl Müdürlüğü hizmet birimlerini gezerek incelemelerde bulunan Vali İlhami Aktaş, personele çalışmalarında başarılar diledi.
Tarım ve Orman İl Müdürlüğü incelemelerinin sonrasında Vali İlhami Aktaş, Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yapımı devam eden Gazi Ortaokulu inşaat alanında incelemelerde bulundu. Gazi Ortaokulunun yapımında gelinen son durum hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil Sezgin’den bilgi alan Vali İlhami Aktaş, Gazi Ortaokulunun yapım çalışmalarında emeği geçen herkese kolaylıklar dileyerek, Çanakkale’ye  hayırlı olması temennisinde bulundu.
Haber Merkezi