Cumhurbaşkanı kararnamesi ile Celal Taşci’nin yerine atanan yeni ile emniyet müdürü Selim Arıca, geçtiğimiz günlerde görevine başlamıştı. Görevine başlayan Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı’yı makamında ziyaret eden Çanakkale Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği (ÇATOD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Gökser, Genel Sekreter Yusuf Kayaalp, Sayman Koray Özcan, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Candan yeni görevinde başarılar dilediler. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyaret, güncel konulara ilişkin görüş alışverişi yapılırken ÇATOD Başkanı Nilgün Gökser, dernek çalışmaları ve turizm alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yeni Emniyet Müdürü Arıca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ÇATOD Yönetimine teşekkür etti.
Haber Merkezi