Bölgedeki ziyaretler kapsamında Çanakkale Borsa heyeti Keşan ve Kırklareli Ticaret Borsası Oda Başkanlarını da ziyaret ettiler. 
Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz önderliğindeki heyetin ilk durağı, Çanakkale İl Sınırı bulunan Keşan Ticaret Borsası ziyareti oldu.   Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Üyeleri Gürcan Özkul, Onur Yılmaz, Mustafa Anbarcı, Meclis Üyesi Onur Şapçı ve Genel Sekreter Erdem Başak tarafından karşılandılar. İki ilin tarım alanıdaki gelişmelerin değerlendirildiği ziyarette, coğrafi işaret çalışmaları ve ortak çalışma projeleri de değerlendirildi. .  Heyet, Keşan Ticaret Sanayi Başkan ve Yönetimine ilgi, alaka ve ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini sundu. Ziyaret, karşılıklı iyi dileklerin sunumu ve hediye takdimi ile sona erdi
Çanakkale Ticaret Borsası  heyetinin Trakya Baölgesindeki ikinci durağı ise   Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası oldu.  ÇTB Heyetini Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve Genel Sekreter Merve Gelep karşıladılar. Karşılıklı sohbet havasındaki ziyarette hem tarım hem de sanayinin sorunları konuşuldu. İki oda arasındaki işbirliğinin yanı sıra yapılan çalışmalar değerlendirildi.  Yapılan ziyaretlere ilişkin bir açıklama yapan Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz “Ticaret Borsası ziyaretimizden sonra Bölgemizin önemli Odalarından biri olan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odamızın kıymetli Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve Genel Sekreteri Merve Gelep ile bir araya geldik. Odanın çalışmalarına ilişkin bilgiler aldık. Yapılan görüşmede, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çatısı altında hizmet veren kurumlar olarak üyelerimize daha kaliteli hizmet sunmak için bir kez daha dayanışmanın önemi üzerinde durduk. Bölge kalkınmasını sağlayacak ortak projeler yürütülmesine yönelik istişareler gerçekleştirdik. Ziyaret vesilesiyle bir kez daha Kırklareli Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve Genel Sekreter Merve Gelep'e nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.
 
Haber Merkezi