Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Abdullah Deniz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Aslı Akgül, Sinan Erdoğan İsmail Pehlivan ve Ali Atak, Yönetim Kurulu seçimlerinde oluşan sonuçların kesinleşmesinin ardından mazbatalarını Çanakkale Adalet Sarayında düzenlenen tören ile Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Eray Doğan’ın elinden aldı. Mazbata töreninde Seçim Kurulu Müdürü Gülay Doğan, Seçim Kurulu Personeli Muhammed Yasin Duman, Genel Sekreter Sevcan Elver ile Borsa personeli Fatih Doğu hazır bulundu.
Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, bugün ben ve Yönetimim mazbatamızı aldık, İlimize ve Borsamıza hayırlı ve uğurlu olsun. Rabbim güzel işler yapmayı nasip etsin seçim sürecinde bize teveccüh gösteren, ilgi ve alakalarını esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Seçimlerimizin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasından dolayı emeği geçen Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına, seçimde yer alan seçim kurulu Müdürümüz Gülay Doğan, ve personellerine Yönetimim adına ayrıca teşekkürlerimizi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.
Mazbataları takdim eden Çanakkale Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Eray Doğan ise, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Deniz ve tüm çalışma arkadaşlarına başarılı bir dönem geçirmelerini diledi.
 
Haber Merkezi