ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Çelik,  Akın Yalman, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.                                                        “Seçim Sürecimizi Tamamladık, Artık Çalışma Zamanı”
Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Odamızın organ seçim süreci, üyelerimizin büyük ilgisiyle beraber tam bir demokrasi şöleni halinde gerçekleşti. Yönetim Kurulu üyelerimle beraber yeni dönemde önceki dönemimizden gelen bilgi birikimimizi ve tecrübemizi kullanarak, üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmek üzere çok daha güzel işlere imza atmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizi hayata geçirmek için bayrağımız altında birleşen tüm siyasi partilerle eşit mesafedeyiz ve iş birliğine hazırız. Üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini, bugüne kadar siyasilerimize ilk ağızdan ve yazılı olarak nasıl ilettiysek bugünden sonra da aynı şekilde iletmeye devam edeceğiz. Bizim heyecanımız ve tüm kavgamız Çanakkale’mizin daha iyi olması ve ekonomisin gelişmesi için. Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale Milletvekilimiz  Muharrem Erkek’e Çanakkale Belediye Başkanımız  Ülgür Gökhan’a, Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl Başkanı  Metin Ümit Ural ve ekibine Yönetim Kurulum adına gerçekleştirdikleri hayırlı olsun ziyareti için teşekkür ediyorum.”       
Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’de Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına güven tazeleyerek yeniden seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu’nu tebrik ederek; “Meslek Kuruluşları bulunduğu yerin ekonomik hayatına katkı sağlayan en önemli Kurumlarındandır. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası bu katkıyı artırmak için gösterdiği çabaya şahidiz. Oda üyeleri seçimlere yüksek katılım sağlayarak desteklerini ve iradelerini ortaya koydular. Yeni Yönetim Kurulunu kutluyor ve Çanakkale’miz için birlikte çalışma arzumuzu yineliyorum.” dedi.Haber Merkezi