gelçar denizcilik

‘CUMHUR’ DAN, ‘MİLLET’ E; “YANCILARI TESCİLLİ HAİN…!”

.

364
‘CUMHUR’ DAN, ‘MİLLET’ E; “YANCILARI TESCİLLİ HAİN…!”


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin eski Merkez ilçe Başkanlarından Uğur;
“Bu manşetler tarihe geçer” dedi ve ‘Zillet’ diye tanımladığı ‘Millet İttifakı’ için şu soruya yanıt aranmasını istedi;
“Ateş olmayan yerden, hiç duman çıkar mı…?”
Partilileri arasında, ‘Yaşlı Kurt’ diye anılan isimlerden İbrahim Tayfun Uğur, CHP’ nin PKK’ lı olduğu iddia edilen adaylarına adeta ateş püskürdü.
Ulusal basındaki manşetler üzerine konuşan İbrahim Tayfun Uğur;
“Adı ‘Millet’ diye tanımlanan, aslında ‘Zillet’ in ta kendisi bu ittifakçıların derdi, bölücü terör örgütü  sempatizanı ve destekçilerini legalleştirmek. Asil Türk Milleti’nin başına yönetici kılmak” dedi.
“İP’ çiler ve kol kola vermiş bölücüler” diyerek, Ana muhalefet CHP’ nin yandaşı ettiğini söylediği, ‘İYİ Parti’ ve ‘HDP’ ye isim vermeden yüklenen MHP Kurmayı Uğur;
“Başkent’te Partili kurmaylarımızın da sık sık vurguladığı gibi,
Cumhuriyet’i kuran parti, Cumhuriyet düşmanlarına peşkeş çekilmiştir.
Atatürk'ün partisi, Türk Milleti’nin gözlerinin önünde değişime uğratılıp, tanınmaz hale getirilmiştir” dedi.
----------------------------------  
‘O’ manşetlere, ağır yorum;
“HAİNLİĞİN FOTOĞRAFI…!”
-------------------------------------
Cumhur İttifakı’nın tarafı MHP’ nin eski Kurmaylarından İbrahim Tayfun Uğur, ulusal basın manşetlerini örnek gösterip;  “ ‘Zillet’ ismini hak eden o İttifakın yancısı İP’ de, hainlerle kol kola. Asil Türk Milleti’nin gözleri önünde,  ‘böl parçala yönet’ girişimini yineliyorlar.” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’ nde üç dönem Merkez ilçe Başkanlığı görevini sürdüren, Partililerinin ‘Yaşlı Kurt’ lakabıyla andığı İbrahim Tayfun Uğur,  “Adı ‘Millet’ diye tanımlanan, aslında ‘Zillet’ in ta kendisi bu ittifakçıların derdi, bölücü terör örgütü sempatizanı ve destekçilerini legalleştirmek. Asil Türk Milleti’ nin başına yönetici kılmak. Böl parçala yönet girişimlerini yineliyorlar. İP’ çileri de kendilerine yancı ettiler. ” dedi.
“İP’ çiler ve kol kola vermiş bölücüler” diyerek, Ana muhalefet CHP’ nin yandaşı ettiğini söylediği, ‘İYİ Parti’ ve ‘HDP’ ye isim vermeden, sert sözlerle yüklenen MHP’ nin eski kurmaylarından İbrahim Tayfun Uğur;
“Başkent’te Partili kurmaylarımızın da sık sık vurguladığı gibi, Cumhuriyet’i kuran parti, Cumhuriyet düşmanlarına peşkeş çekilmiştir.
Görünen o ki,  Atatürk'ün partisi, Türk Milleti’nin gözlerinin önünde değişime uğratılıp, tanınmaz hale getirilmiştir” dedi.
MHP’ li Uğur’ un, "İşte unutulmaması gereken fotoğraf. Tarihe geçecek bir manşet.” diyerek, ulusal basındaki bir haber başlığını gösterdi ve şöyle dedi;
“Bu görülen, Utancın haberi. CHP'nin PKK'lı adayları ve bu CHP ile ittifak yapan yancı İP’ çiler. Bu ittifak, bizim Genel Başkanımız ve Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'nin tabiri ile ‘zillet ittifakıdır.’ Adı, Millet denilerek, Asil Türk Milletine de hakaret edilen durum ap açık ortadadır.
 Liderimizin tabiri ile ifade edilen zillet ittifakına vatanperver ve milliyetperver vatandaşlarımız destek vermeyecektir. Bu konuda ve yine vatanperver ve milliyetperver vatandaşlarımız duyarlılık göstereceğine inanıyoruz. " dedi.
“BİR DEĞİL, BİN DEFADIR HAYKIRIYORUZ…’
MHP’ nin seki kurmaylarından İbrahim Tayfun Uğur, vaktin uyanık olma vakti olduğuna vurgu yapıp, Ana muhalefet CHP’ nın, 31 Mart 2019 günü hem boyunun hem de oyunun ölçüsünü, politikanın ebedî terzisi olan Asil Türk Milletinden alacağını söyledi. Uğur, “Bir değil, bin defadır haykırıyoruz. Parti kurmaylarımız Başkent’ten, biz Ülkücüler 81 İl’den sesleniyoruz.
HDP ile kripto iş birliği planı, CHP'nin elinde patlayacak bir saatli bombadır.  Üstelik bu bomba parça tesirlidir. Bombadan en çok da yancısı İP etkilenecektir. Asil Türk Milleti, hainlerle kol kolalığı ve bu birlikteliğe yancılık edenleri, tarih boyunca af etmeyecektir"
GÖZ GÖRE, TANINMAZ ETTİLER…
CHP'ye yönelik acı tespitleri, Tavan’ da Ankara’da Genel merkezin, tabanda ise tüm teşkilatların yaptığına da vurgu yapan Uğur; "Cumhuriyet’i kuran parti, Cumhuriyet düşmanlarına peşkeş çekilmiştir. Buna tanık oluyor ve üzüntüyle de gözlüyoruz.
Asil Türk Milleti’nin gözleri önünde, Atatürk'ün partisi tanınmaz hale getirilmiştir. Son dönemlerde, geriye kalmış, bir miktar Devletçi, Halkçı, Milliyetçi ilkelerini de Zillet ittifakı ile  tüketmiş, kısacası toptan tanınmaz olmuştur” şeklinde konuştu.

Erdem Sürek
 


Etiketler; #cumhur #millet
Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.