Temizlik İşlerinin Yeni Yüzü Castle Cıty

6 aydır Çanakkale’de temizlik alanında hizmet veren castle Cıty firmasını kuran Azmi Emre Yörükoğlu, müşteri memnuniyeti parolası ile yola çıktığı temizlik alanında yaptığı kampanyalar ile hem  müşteri memnuniyetini sağlıyor hem de hizmet kalitesini arttırıyor

442
Temizlik İşlerinin Yeni Yüzü Castle Cıty

Günümüzde günlük iş telaşından dolayı evini temizlemeyi ihmal eden ailelerin başvurduğu ilk şey temizlikçi tutmak. Fakat yaşanan iş kazalarından dolayı çoğu vatandaşlar yaşadığı sıkıntılardan dolayı temizlikçi tutmaya sıcak bakmıyor. Tam olarak burada devreye giren Azmi Emre Yörükoğlu, Çanakkale’de 6 aydır hizmet veren kurumsal Temizlik şirketi olan Castle Cıty firmasını kurdu. Uygun kampanya ve kaliteli temizliği ile Müşteri memnuniyetini %100 seviyesine ulaştırarak Çanakkale’de Temizlik alanına farklı bir bakış açısı getirdi.
6 aydır Çanakkale’de hizmet veren Firma ile ilgili bilgi veren  Azmi Emre Yörükoğlu  ‘’Çanakkale’de temizlik adına yeni bir bakış açısı yaratıyoruz. Kurumsallık , kalite ve Müşteri memnuniyeti ilk önceliğimiz olmakla birlikte ;Hazırladığımız özel kampanyalar ile Çanakkale halkına ve sevgili Öğrencilerimize hizmet vermekteyiz” dedi.
Kalifiyeli Elemanlarla %100 Müşteri Memnuniyeti
Şirket Bünyesindeki eleman sayısı ve firmanın hedefleri hakkında da bilgiler veren  Azmi Emre  Yörükoğlu “Firmamız Castle Cıty Temizlik, faaliyetlerine 12 kalifiye kadrolu personeli ile hizmet vermekte olup; İlk altı aylık süreçte 400 ün üzerinde ev ,ofis, cafe ve spor salonları gibi alanlarda temizlik hizmeti vermiş bulunmaktadır, Castle Cıty ailesi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda malzemeli, malzemesiz olmak üzere piyasanın ihtiyaçlarını karşılama yolunda çalışmalarına devam etmektedir. En önemli özelliğimiz kurumsal bir hizmet anlayışı ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyor olmamızdır” dedi.
“Özel Çözümlerle Sorunların Önüne Geçiliyor” 
İş esnasında yaşanan kazalarla iki tarafın da çektiği sıkıntılara da değinen ve firma olarak yaptıkları çözümlere de değinen Yörükoğlu  “Öncelikle bireysel hizmet noktasında ki en önemli konu pek çok çalışanın sigortasız ve kontrolsüz hizmet veriyor olması. Bu durum her iki taraf içinde çok büyük riskler içeriyor olmakla birlikte, hizmet esnasında oluşabilecek yaralanmalı, hatta ölümle neticelenebilecek iş kazaları mevcut. Yasalar gereğincede, tarafları içinden çıkılamaz sorunlarla baş başa bırakabilir. Ayrıca taraflar arasında doğru iletişimin kurulamaması, özellikle hizmet alan tarafın taleplerinin istenilen seviyede yerine getirilememesi çok sık karşılaşılan bir sorun olup, Castle Cıty temizlik kurumsal kimliğiyle müşterilerine kişiye özel çözümler sunarak ortaya çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçmektedir” dedi.
 
“Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetme Anlayışımız Var”
Azmi Emre Yörükoğlu  “Öncelikle vermiş olduğumuz hizmetin doğası gereği pek çok farklı talebe cevap vermek zorundayız. Doğru iletişim ve doğru temizlik malzemeleri ile müşterilerimizin tam olarak beklentilerinin karşılanması için çalışıyoruz. Bu noktada firmamızın bakış açısı vermiş olduğu her hizmet için %100 müşteri memnuniyeti sağlamak olup; herhangi bir nedenle oluşan olumsuzluk durumunda hiç bir ücret yada ön şart olmaksızın, mümkünse aynı gün, değilse ertesi gün personelimiz tarafından telafi temizliği hizmeti vererek, amacımız olan %100 müşteri memnuniyetinin sağlandığından emin oluyoruz. Firmamız Castle Cıty bu noktada müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden bir anlayışa sahiptir” dedi.
 
 
 


Kaynak: Haber Merkezi

Etiketler; #temizlik
Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.