gelçar denizcilik

GÖKHAN’A GÖRE,: SORAN’ DA, SORUŞTURAN DA TACİZCİ…!

CHP’ li Çanakkale Merkez ilçe Belediye Başkanı Gökhan, kamuoyunda dilden dile dolaşmaya başlayan ve Gazeteniz ‘Vitamin’ in manşetine taşıdığı iddialar üzerine başlatılan soruşturmalar için şöyle dedi; “Artık canım sıkıldı…”

167
GÖKHAN’A GÖRE,: SORAN’ DA, SORUŞTURAN DA TACİZCİ…!

EKİM AYI BELEDİYE MECLİSİNDE; SİSTEMATİK SALDIRI DİYE İSİMLENDİRDİĞİ İDDİALARI YALANLAYAN CHP’ Lİ GÖKHAN,  GÜNDEMDEKİ İDDİALARI YAZAN VİTAMİN ’İ DE,  HAREKETE GEÇEN VALİ’LİĞİ  ‘TACİZ’ CİLİK LE SUÇLADI…

elediye’nin Taciz edildiğini, Ekim ayı Meclis oturumunda söyleyen CHP’ li Gökhan, Basında yer alan, ‘Kargo ile Rüşvet’ ten,  ‘Aylardır Meclis oturumlarına katılmayan CHP’ li üye’  ye, BİMER ve CİMER başta olmak üzere, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığı’na ulaşan şikayet ve suç duyuruları üzerine harekete geçen Valilik makamını da hedefine alıp;
“Bunu ciddiye alan valilik de yazı göndererek bunu bize soruyor nedir bu diye?  Bu artık tacizdir.” dedi.
 CHP’ li Gökhan’ ın, Valilik’ in harekete geçmesine neden haberleri eleştirip, ardından da;
 “Çanakkale Belediyesi bunlar tarafından tacize uğruyor. 5 tane ayrı zarf, 5 zarfın içinde birer kağıt. Belediyeye her gün gönderiyorlar.
İsraftır en azından bir zarfla gönderin. Memurlar işi gücü bırakıyor bunlara yanıt yazmaya uğraşıyor. Bu taciz değil de nedir?” diye sordu.
MÜFETTİŞ İNCELEMESİ İÇİN DE KONUŞTU;
Çanakkale kamuoyunda dilden dile dolaşan, ayyuka çıkan iddiaları manşetine taşıyan ‘Vitamin’i, Belediye’ ye yakın haberleriyle bilinen bir gazete, Gökhan’ ın açıklamalarından söz ederken ‘Turan Medyası’ yorumunu getirerek haberleştirdi.
‘Vitamin’ manşetleri ardından başladığına vurgu yapılan, inceleme ve soruşturmalar için konuşan Başkan Gökhan’ ın sözleri ‘o’ haberde şöyle yer buldu;
“Müfettiş belediyemizden çıkmaz oldu. Onlara bir oda verdik burada. O konuya hiç girmiyorum ama, madem kafanda bir şey var; gel müfettişin odasına ona sor, o baksın. Gerçekten içler acısı durum bu. Artık canım sıkıldı”
PERSONELİN DIŞ DÜNYA İLİ BAĞI KESİLMİŞ…
CHP’ li Çanakkale Merkez ilçe Belediyesi hakkındaki iddialar üzerine,  Valilik, Savcılık ve Müfettiş incelemesi başlatılması ardından, kurum içinde bazı tedbirler alındığı ileri sürüldü.
İddiaya göre, Belediye Personelince Dışarıya bilgi sızdırılması da amaçlanan erişim engeli, İnternet üzerinden ziyaret edilebilen bazı Medya kuruluşlarının sayfalarını kapsadı.
Durumdan şikayetçi bazı Belediye çalışanları; “Günlük gazete takibini bir süredir yapamaz olduk” dedi. 

Erdem Sürek
 


Etiketler; #gökhan #göre
Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.