AK Kurmay Av. Sezen’den, güne damga vuracak sözler geldi!

Çanakkale’ yi değil, Gökhan’ı gereceklerini açıklayan İl Başkan vekili Av. Sezen; “Gereceğiz, Çanakkale halkını değil, Ülgür Gökhan’ ı germeye devam edeceğiz.”dedi.

1322
AK Kurmay Av. Sezen’den, güne damga vuracak sözler geldi!

Sezen’ den, Gökhan için  ‘Şok’ tespit;
“Hayal gücü de zayıf”
Çanakkale’ yi değil, Gökhan’ı gereceklerini açıklayan İl Başkan vekili Av. Sezen;
“Gereceğiz, Çanakkale halkını değil, Ülgür Gökhan’ ı germeye devam edeceğiz.”dedi.
 
İktidar partinin Çanakkale il başkan vekili Av. Ergin Sezen, AK Parti Gençlik kollarının, Şehitler ve Afrin Zaferi için düzenlediği pilav hayrında, alana asılan pankartın Zabıta tarafından kaldırılması konusunda yeni bir değerlendirmeye imza atan CHP’ li Gökhan’ı, hayli alaycı sözlerle eleştirdi.
AK Parti Kurmayı Sezen, Gökhan için şöyle dedi;
“Ülgür Gökhan’ ın son açıklamalarını yine hayretle okuduk. CHP ‘li başkan diyor ki: ‘Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendiriliyor’ 
Ağzımız açık kaldı. Vallahi Ülgür Gökhan’ dan korkulur. Hani dost sohbetinde söylese, ardından inkar etse anlayacağız. Yüreğimiz gam yemeyecek. 
Ama onca kameranın, basın mensubunun önünde söyleyip de ‘Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendiriliyor’  diyor ya, tam da orada öylece kalıyoruz.”
------------------------------------
Sezen’ den, Gökhan’a öneri geldi; “Reis’e bari bunu yapma…!”
---------------------------------
AK Parti il başkan vekili Av. Ergin Sezen, CHP’ li Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a, yüz gülümseten sözlerle seslendi;“Dünyaya kafa tutan, Cumhurbaşkanı’na bari bunu yapma…”
AK Parti Gençlik kollarının, Şehitler ve Afrin Zaferi için düzenlediği pilav hayrında, etkinliğin gerçekleştiği Cumhuriyet meydanında yer alan pankartı, CHP’ li Çanakkale Belediyesi Zabıta ekiplerince ‘Yasak’ gerekçesi sunularak kaldırılması konusunda konuşan CHP’ li Başkan Ülgür Gökhan’a, yüz gülümseten sözlerle karşılık geldi.
CHP’ li Gökhan’ ın değerlendirmesi üzerine konuşan AK Parti il başkan vekili Av. Ergin Sezen; “Ülgür Gökhan’ ın son açıklamalarını yine hayretle okuduk. CHP ‘li başkan diyor ki: ‘Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendiriliyor’ 
Ağzımız açık kaldı. Vallahi Ülgür Gökhan’ dan korkulur. Hani dost sohbetinde söylese, ardından inkar etse anlayacağız. Yüreğimiz gam yemeyecek. 
Ama onca kameranın, basın mensubunun önünde söyleyip de ‘Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendiriliyor’  diyor ya, tam da orada öylece kalıyoruz.” dedi.
AK Kurmay Av. Sezen, hayretler içinde kaldıklarına vurgu yaparak devam ettiği açıklamasında şöyle dedi;
“Dedik ya hayretler içindeyiz. Sanki Cumhurbaşkanı görmüyor, duymuyor, okumuyor, izlemiyor.
Hadi bize haksızlık ediyorsun da, dünyaya kafa tutan, dünya beşten büyüktür diyen cumhurbaşkanına bari bunu yapma.
Hep diyoruz ya; bu CHP ‘ nin vizyonu yok diye. Ülgür Gökhan’ ın hayal gücü de zayıf. Vizyon yok, hayal gücü yok. Sonuçta bu açıklama geliyor tabi. Yadırgamıyorum.”
CHP’ li Gökhan’ ın, Zabıta ekiplerince yasak gerekçesi sunularak indirilen pankart konusunda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ ın yanlış bilgilendirildiği konusundaki sözlerine karşılık veren AK parti il başkan vekili Av. Sezen;
 “Şu yanlış bilgileri bir bir sıralayıverelim. Onca kameranın, basın mensubunun önünde HDP’nin barajı açmış olması nedeniyle hazırlattığı 6 kazan etli bulgur pilavını Cumhuriyet Meydanı’nda halka dağıtması mı yanlış bilgi? 
Yoksa; Afrin şehitleri ve şehitler için AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından dağıtılan pilav sırasında, zabıtaların üzerinde bu milletin askerinin ve bayrağının olduğu pankartı indirtmesi mi? Bu mu yanlış bilgi?
Belediye Meclisi toplantısında, Ak Parti Grup Başkanvekili Av. Tülay Ömercioğlu' na ‘Kesin, konuyu kapat, biraz ahlaklı olun. Konuşma, otur yerine’ demesi mi yanlış bilgi?
Biz mi yanlış duyduk? ‘Aynısı yarın olsun, yarın da aynı tavrı gösteririm’ diyen kendisi değil mi? Bunu da mı biz uydurduk?” diye sordu.
AK Parti kurmayı Sezen, sözlerini şöyle sürdürdü; “Gelelim asıl meseleye.
Yaptın kardeşim, yaptın. Pilavı dağıttın, pankartı indirttin, belediye meclis üyesini azarladın. Tüm bunlara rağmen hala çıkıp ‘Cumhurbaşkanı yanlış bilgilendiriliyor’  diyorsun ya, hadi bizi geçtik, Çanakkale halkına da haksızlık ediyorsun. Farkında mısın, mum gibi eriyorsun. Bu sözlerin altında, yaptıklarının altında eziliyorsun. Doğruları söylemek, dediklerini tekrar etmek, sana ayna tutmak ‘Çanakkale’ yi germek’ oluyor. Bal gibi biliyorsun. Aslında gerilen Çanakkale değil, Ülgür Gökhan’ ın ta kendisidir.
Gereceğiz, Çanakkale halkını değil, Ülgür Gökhan’ ı germeye devam edeceğiz.”

Erdem Sürek
 
 
 
 
 
 


Etiketler; #ergin sezen
Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
rahmi sarıbaş362 - 29.03.2018 23:29:33
Bu başkan seçim bildirgesinde Çanakkale halkına vadettiği konuların yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi versin. Ne yaptığını ne yapmadığını anlatsın. Kalkıp dünya liderini ağzına almasın bu ülkenin ve hatta islam aleminin medarı iftearı bir lidere söyliyeceği bir kelime bile söylemeye hakkı olmadığını onu seçenlere de söz söylemesini bir vatandaş olarak kınıyorum.